دسته: روانشناسیRSS
تست روانشناسی و خودشناسی
۲۳ دی ۱۳۹۵
بدون دیدگاه

تست روانشناسی و خودشناسی

تست روانشناسی و خودشناسی در پورتال جامع فرانیاز فراتر از نیاز هر ایرانی با جدیدترین تست روانشناسی در آمریکا آشنا شوید تست روانشناسی و خودشناسی اگر مایلید اطلاعات بیشتری درمورد شخصیت خودتان وخصوصیاتی که باعث می‌شوند دیگران شما را بیشتردوست داشته باشند پیدا کنید به تست زیربا کمال صداقت پاسخ دهید. این تست جدیدترین تست…..

آشنایی با روانشناسی+معرفی
۲۱ دی ۱۳۹۵
بدون دیدگاه

آشنایی با روانشناسی+معرفی

آشنایی با روانشناسی+معرفی در پورتال جامع فرانیاز فراتر از نیاز هر ایرانی روان شناسی عبارت است از مطالعه و شناخت علمی چگونگی و چرایی ابعاد مختلف رفتار موجود زنده، به ویژه انسان. آشنایی با روانشناسی+معرفی روانشناسی چیست   روان‌شناسی، علم مطالعهٔ رفتار و فرایندهای ذهنِ موجود زنده ـ بخصوص انسان ـ بر اساس روش علمی…..

اعتماد به نفس
۱۹ دی ۱۳۹۵
بدون دیدگاه

اعتماد به نفس

اعتماد به نفس در پورتال جامع فرانیاز فراتر از نیاز هر ایرانی اعتماد به نفس بالا در هر فردی لازم است.با چند نکات آسان و ساده اعتماد به نفس خود را افزایش دهید اعتماد به نفس چند راه  برای افزایش اعتماد به نفس   ۱-در مقابل آینه بایستید و از خود تعریف کنید: این کار…..

روانشناسی شخصیت
۱۶ دی ۱۳۹۵
بدون دیدگاه

روانشناسی شخصیت

روانشناسی شخصیت در پورتال جامع فرانیاز فراتر از نیاز هر ایرانی روانشناسی شخصیت اندیشه‌ها،احساس‌ها و رفتار‌هایی را بررسی می‌کند روانشناسی شخصیت روانشناسی شخصیت چیست ؟   تعاریف  مختلفی از شخصیت ارائه شده است که هر یک بر وجهی از شخصیت تأکید کرده‌اند. هیلگارد (Hilgard) شخصیت را «الگوهای رفتار و شیوه‌های تفکر که نحوه سازگاری شخص…..

بیوگرافی میترا بابک
۱۵ دی ۱۳۹۵
بدون دیدگاه

بیوگرافی میترا بابک

بیوگرافی میترا بابک در پورتال جامع فرانیاز فراتر از نیاز هر ایرانی کارشناسایی که میان تلویزیون عشق رو تجویز می کنن ولی این میترا بابک همه اش میگه با دنیا سر جنگ داشته باش! بیوگرافی میترا بابک بیوگرافی میترا بابک  روانشناس  کاش من بیست سالگیم میتونست بشینه پای صحبت های خانم دکتر میترا بابک. دلم برای خود بیست…..