دسته: دنیای مدRSS
قوانین قدیمی مد مردانه
۲۷ آبان ۱۳۹۶
بدون دیدگاه

قوانین قدیمی مد مردانه

قوانین قدیمی مد مردانه در پورتال جامع فرانیاز فراتراز نیاز هر ایرانی قوانین قدیمی مد مردانه ,در این مطلب چند قانون لباس پوشیدن مردانه را که دیگر در دنیای مد و فشن جایی ندارند، به شما معرفی می کنیم. قوانین قدیمی مد مردانه   قوانین قدیمی مد مردانه ! قانون های بسیاری در مورد لباس…..

مدل موی باکلاس مخصوص مهمانی
۲۴ آبان ۱۳۹۶
بدون دیدگاه

مدل موی باکلاس مخصوص مهمانی

مدل موی باکلاس مخصوص مهمانی در پورتال جامع فرانیاز فراتراز نیاز هر ایرانی مدل موی باکلاس مخصوص مهمانی ,در این مطلب مدل موهای جذاب و شیکی را مشاهده میکنید که برای خانم های جوان و دختران نوجوان در مهمانی ها بسیار مناسب اند. مدل موی باکلاس مخصوص مهمانی مدل موی باکلاس مخصوص مهمانی چهار مدل…..

راهنمای انتخاب رنگ اتاق نشیمن
۲۳ آبان ۱۳۹۶
بدون دیدگاه

راهنمای انتخاب رنگ اتاق نشیمن

راهنمای انتخاب رنگ اتاق نشیمن در پورتال جامع فرانیاز فراتراز نیاز هر ایرانی راهنمای انتخاب رنگ اتاق نشیمن ,یکی از مهم ترین قسمت های دکوراسیون داخلی در هر خانه ای دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن است که باید در هنگام طراحی این بخش از منزل در انتخاب رنگ اتاق نشیمن و نوع چیدمان وسایل حساسیت لازم…..

شیک ترین لباس عروسهای محجبه + عکس
۲۱ آبان ۱۳۹۶
بدون دیدگاه

شیک ترین لباس عروسهای محجبه + عکس

شیک ترین لباس عروسهای محجبه + عکس در پورتال جامع فرانیاز فراتراز نیاز هر ایرانی شیک ترین لباس عروسهای محجبه + عکس  ,چهل عکس از جدیدترین مدل لباس عروس پوشیده باحجاب ۲۰۱۷ – زیباترین تصاویر از مدل لباس با حجاب پوشیده جدید ۹۶ – مدل لباس عروس محجبه ایرانی و خارجی شیک و زیبا شیک…..

جدیدترین کنسول ها
۲۰ آبان ۱۳۹۶
بدون دیدگاه

جدیدترین کنسول ها

جدیدترین کنسول ها در پورتال جامع فرانیاز فراتراز نیاز هر ایرانی جدیدترین کنسول ها ,برای رسیدن به دکوراسیون اتاق پذیرایی بهتر و بهتر باید از فضاها بهترین استفاده را ببرید. در ادامه زیباترین و شیک ترین مدلهای بوفه و کنسول آینه را مشاهده میکنید. جدیدترین کنسول ها آینه و کنسول آینه و کنسول چوبی کیفیت…..

داشتن خانه ای شیک با بودجه ی محدود
۱۷ آبان ۱۳۹۶
بدون دیدگاه

داشتن خانه ای شیک با بودجه ی محدود

داشتن خانه ای شیک با بودجه ی محدود در پورتال جامع فرانیاز فراتراز نیاز هر ایرانی داشتن خانه ای شیک با بودجه ی محدود ,همه ما به دنبال زندگی در خانه ای شیک و زیبا هستیم که نیازهای همه افراد خانواده را پوشش داده و زندگی راحتی را برایمان به ارمغان آورد و این موضوع…..

بیوگرافی برند بولگاری
۱۴ آبان ۱۳۹۶
بدون دیدگاه

بیوگرافی برند بولگاری

بیوگرافی برند بولگاری در پورتال جامع فرانیاز فراتراز نیاز هر ایرانی بیوگرافی برند بولگاری ,سوتیریوس وولگاریس (Sotirios Voulgaris) در سال ۱۸۵۷ در روستایی کوچک در رشته کوه پیندوس (Pindus) واقع در شمال یونان دیده به جهان گشود. بیوگرافی برند بولگاری جواهرات زیبای برند بولگاری   بیوگرافی برند بولگاری، جواهرات و کالای لوکس با ظرافت ایتالیایی…..

خرید صندلی اپن و سبک دکوراسیون خانه
۱۳ آبان ۱۳۹۶
بدون دیدگاه

خرید صندلی اپن و سبک دکوراسیون خانه

خرید صندلی اپن و سبک دکوراسیون خانه در پورتال جامع فرانیاز فراتراز نیاز هر ایرانی خرید صندلی اپن و سبک دکوراسیون خانه  ,این روزها با توجه به متراژ کم آشپزخانه‌ها صندلی‌های اپن، جایگزین صندلی‌های میز ناهارخوری در آشپزخانه‌ها شده‌اند. با توجه به فضای داخلی خانه‌ها، اپن‌های مختلفی طراحی می‌شوند که هر یک از آنها را…..

مد خیابانی چیست؟
۱۰ آبان ۱۳۹۶
بدون دیدگاه

مد خیابانی چیست؟

مد خیابانی چیست؟ در پورتال جامع فرانیاز فراتراز نیاز هر ایرانی مد خیابانی چیست؟ ,مد خیابانی به نوعی پوشش گفته می شود که از استودیوهای طراحی لباس بیرون نمی آید بلکه از قلب جامعه بوجود می آید. اصولا مد خیابانی را جوانترهای جامعه درست می کنند. لباسهایی که هنرمندان جوان با سلیقه خاص می پوشند…..

اشتباهات در دکوراسیون
۹ آبان ۱۳۹۶
بدون دیدگاه

اشتباهات در دکوراسیون

اشتباهات در دکوراسیون در پورتال جامع فرانیاز فراتراز نیاز هر ایرانی اشتباهات در دکوراسیون ,در چیدمان و تکمیل دکوراسیون داخلی منزل تقریبا همه ما اشتباهاتی را مرتکب می شویم . اشتباهات در طراحی و استفاده از سبک دکوراسیون تا نورپردازی و نصب تابلو . اشتباهات در دکوراسیون اشتباهات دکوراسیون که خانه شما را نازیبا می…..