بسته

آموزش تصویری یک مدل موی ساده و شیک

آموزش تصویری یک مدل موی ساده و شیک ,با این آموزش تصویری قدم به قدم شما عزیزان قادر خواهید بود علاوه بر داشتن یک شینیون ساده و شیک از صرف هزینه در آرایشگاه هم معاف شوید. کافی است تمام مراحل را مطابق شکل زیر ادامه دهید تا شینیون شما کامل شود.

مدل موی ساده و شیک

 

مدل موی ساده و شیک

همیشه وقتی میخواهید به میهمانی یا عروسی بروید بیشترین زمانی که در ارایشگاه میگذرانید صرف درست کردن موهایتان میشود و در اخر شاید از نتیجه کار هم راضی نباشید  واین امر موجب کلافگی خیلی از خانمها میشود ما در این بخش از فرانیاز چند مدل موی ساده و شیک را به شما اموزش میدهیم تا دیگر زمان خود را بی جهت هدر ندهید. در این پست چند آموزش تصویری شینیون ساده مو را برای شما عزیزان گردآوری نموده ایم. امیدواریم بتوانید بدون نیاز به آرایشگر موهایتان را به زیبایی شینیون کنید.

آشنایی با عوامل و دلایل اصلی ریزش مو

بافت یک طرفه

 

نمونه‌ای از شینیون

شینیون (به فرانسوی: chignon) یکی از مدل‌های رایج آرایش مو است. واژهٔ شینیون از اصطلاح فرانسوی chignon du cou به معنی «پشت گردن» می‌آید. به جمع کردن مو با سنجاق در پشت سر شینیون می‌گویند اما سبک‌ها و مدل‌های زیادی از شینیون وجود دارد.

 

سبک‌های دیگر شینیون مناسب برای افراد خاص پوش،  عروسی‌ها و نامزدی‌ها و مراسم‌های رسمی می‌باشد ولی سبکی که عمومیت دارد همان جمع کردن مو با  سنجاق در پشت سر است. به طور کلّی مدل موی ساده و شیک یعنی جمع کردن و ثابت‌نگه‌داشت موهای نسبتاً بلند به فُرم‌های گوناگون. مدلی است بسیار هنری که به تخصص و تجربه نیاز دارد و یکی از هنری‌ترین مدل‌های آرایشگری است. جلوه‌های زیبا و گیرای این مدل، وابسته به ابتکار، ذوق و سلیقهٔ آرایشگر حرفه‌ای یا خود فرد است.

 

مدل موی ساده و شیک

 

با این آموزش تصویری قدم به قدم شما عزیزان قادر خواهید بود علاوه بر داشتن یک شینیون ساده و شیک از صرف هزینه در آرایشگاه هم معاف شوید.

کافی است تمام مراحل را مطابق شکل زیر ادامه دهید تا شینیون شما کامل شود.

 

مدل موی ساده و شیک

 

بافت مو

.

مدل موی ساده و شیک

 

مدل موی ساده و شیک مناسب نامزدی

 

مدل موی ساده و شیک مرحله ای

 

مدل موی ساده و شیک

 

مدل موی ساده و شیک بافت

 

مدل موی ساده و شیک مرحله ای

 

بافت تیغ ماهی

 

مدل موی ساده و شیک برای موهای بلند

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *