Open Soil چیست و چگونه کار میکند ؟

صرافی های ارزهای دیجیتال زیادی در سراسر جهان وجود دارد و بازار ارزهای دیجیتال تعداد زیادی از مبادلات ارزی را فراهم می کند، زیرا قیمت ارز صرافی های مختلف متفاوت است و افراد می توانند در آنها معامله کنند و تفاوت نرخ ارز را کسب کنند. اما عملیات دستی زمان بر است و طولانی شدن مدت زمان معامله می تواند منجر به زیان در هنگام تغییر قیمت ها شود. بنابراین، راهی برای کسب درآمد با کمی هوشمندی وجود دارد.

 

Open Soil یک پلت فرم معاملاتی غیرمتمرکز NFT و چند ارزی است که بر اساس زنجیره هوشمند Binance BSC است. این تجارت ارز دیجیتال چند ارزی، NFT در زنجیره، حراج و تجارت را با راحتی، کارمزد انتقال پایین و سازگاری و یکپارچه می کند. عملکرد قوی، با استفاده از مزایای منحصر به فرد در بلاک چین‌های مختلف، زنجیره‌های جانبی و شبکه‌های لایه 2، به طوری که همه آغازگرها، معامله‌گران، کاربران و شرکت‌کنندگان می‌توانند از این معامله باز در طراحی مکانیزم، اجماع، اجرای تراکنش، در دسترس بودن داده‌ها و حفظ حریم خصوصی بهره ببرند. هر کس اندازه سهم خودش مقدار تتری که دارید .

 

همه تراکنش‌ها یک تراکنش مستقل هستند و مابه‌التفاوت نرخ ارز را به دست می‌آورند. پلتفرم OpenSoil  50 درصد سود را می گیرد و 50 درصد باقیمانده سود متعلق به شما خواهد بود.

مثال ارز مثلا ADA  رو در صرافی کوکوین میخره همون لحظه در صرافی باینس میفروشد مابه التفاوت مثلا 1 دلار میشه نیم دلار خودش برمیداره و نیم دلار رو میده به شما .

 

OpenSoil یک پلت فرم معاملاتی تجمیع زنجیره ای چند ارزی و NFT است که توسط مهندسان سابق فناوری اطلاعات و تحلیلگران ارشد مالی از JPMorgan Chase، Yahoo، Microsoft Corporation و Banco de Chile در ایالات متحده در اوایل سال 2018 تأسیس شد.

این پلتفرم عمدتاً از OSI به عنوان ارزش استفاده می کند. اپراتور و کاربرد اصلی آن در زمینه تراکنش‌های چند ارزی، ETF ارز دیجیتال، مجموعه‌های دیجیتال NFT، آثار هنری و GameFi، کارمزد تراکنش‌های آن به مراتب کمتر از سایر پلت‌فرم‌های معاملات ارز دیجیتال است.

همزمانی آن سریع‌تر و مقیاس‌پذیری، قابلیت استفاده آن است. ، و سازگاری بهتر است. این دارای ویژگی های امنیت قوی و بالاتر است، با هدف ایجاد یک پلت فرم تجارت ارز دیجیتال عالی در جهان.

 

با توجه به بازاریابی پیچیده و تجربه مدیریت عالی، ما برخی از شرکای بلندمدت مانند Binance، okCoin را به دست آورده ایم، CoinEx و بسیاری از شرکت های دیگر. ما به آنها کمک کردیم تا با موفقیت راه خود را وارد کنند بازارهای اروپا و آمریکا

 

دریافت اپلیکیشن اوپن سویل

جهت دریافت اپ این پلتفروم فقط از سایت اصلی ان را دانلود کنید تا خدایی نکرده مشکلی برای دارایی هاتون پیش نیاد. برای رفتن به سایت میتونید روی این لینک کلیک کنید www.opensoilx.com یا تو گوگل سرچ کنید و حتما دقت کنید وارد همین سایت شوید

 

شارژ حساب برای شروع و کسب درامد توسط ربات های این پلتفرم