رفع قرمزی چشم بعداز ارایش

رفع قرمزی چشم بعداز ارایش

قرمزی چشم بعد از آرایش کردن میتواند دلایل مختلفی داشته باشد و برای هر شخصی این موضوع فرق میکند ولی چیزی که قطعا دلیل قرمزی است همان آرایش کردن است که در این زمانه تقریبا هیچ راه گریزی برای آن و برای خانم ها وجود ندارد. پس این مطلب را بخوانید تا این قرمزی نحس را برطرف کنید …

قرمزی چشم بعداز ارایش یکی از معضلاتی است که بیشتر خانمها با ان درگیر هستند قرمزی چشم میتواند دلایل زیادی داشته باشد : از جمله استفاده کردن از لوازم ارایش بی کیفیت, حساس بودن چشم به لوازم ارایشی و .. ما سعی کردیم مطالبی درباره این مشکل جمع اوری کنیم انشاله مورد توجه قرار بگیرد.

رفع قرمزی چشم بعداز ارایش

بعد از آرایش برای هر کس دلیل خاص خود را دارد به عنوان مثال برای عده ای زدن ریمل باعث قرمز شدن و اشک آمدن از چشمهایشان می شود و در بعضی دیگر کشیدن خطی داخل چشم یا زدن سرمه باعث این امر می شود .رفع قرمزی چشم بعداز ارایش حال برای رفع این مشکل برای افرادی که با زدن ریمل چشمهاشون اشک می زنه و قرمز میشه توصیه میشود از ریملهایی که خرده مژه دارند استفاده نکنند زیرا در اکثر مواقع ، این به اصطلاح خرده مژه هایی که برای پر نشان دادن مژه ها در ریملهاست زیر پلک می چسبند و باعث قرمزی و التهاب چشمها می شوند به خصوص اگر ریمل مرغوبی هم نباشد. بنابراین توصیه ی اول ، استفاده از ریملهای بدون خرده مژه برای افرادی است که پس از زدن ریمل دچار این مشکل می شوند.   

از مدادهای روغنی و نرم استفاده کنید.

خانمهایی که دوست دارند از خط چشمی به هر رنگ ، سفید، سیاه و یا رنگهای روشن دیگر داخل چشمشان بکشند بهتر است از مدادهای روغنی نرم و چرب استفاده کنند تا به راحتی با یکبار کشیدن آنها پلک داخل چشمشان رنگی شود و مجبور نباشند چندین و چند بار به خاطر خشک و خشن بودن مداد این کار را تکرار کنند تا به چشمشان آسیب برسانند. در صورتی که با مدادهای نرم نیز این مشکل باز هم برایشان پیش آمد بهتر است با یک دست پلک را پایین کشیده و خطی آرام بکشند تا از تماس مداد با داخل چشم جلوگیری کنند.

 

رفع قرمزی چشم بعداز ارایش

 

رفع قرمزی چشم بعداز ارایش

خانمها و دختر خانمهایی که عادت به سرمه زدن داخل چشم دارند بهتر است که بدانند اگر جنس سرمه ی شما خوب نباشد باعث التهاب و قرمزی چشمها خواهد شد و جدای از آن به مرور و در مدت زمان طولانی آسیبهای جدی تری به آنها خواهد رساند. بنابر این توصیه می شود موقع خرید از کیفیت مرغوب آن مطمئن شوید و ترجیحا از سرمه سنگهای دودی رنگ استفاده کنید.

 

در نهایت ممکن است این اتفاق همیشگی نباشد چرا که هر کس خود می داند که چشمهایش به چه لوازم آرایشی از قبیل ریمل یا مداد و خط چشم حساس بوده و تجربه ی خودش در این زمینه باعث می شود که از آن لوازم آرایش خاص استفاده نکند اما نکته ی قابل توجه این است که برای اکثر خانمهایی که می خواهند بعد از آرایش چشم و ترجیحا هنگامی که داخل چشمها خط چشم نمی کشند، آرایشی تمیز با چشمانی شفاف داشته باشند پیشنهاد می کنیم که بعد از اتمام آرایش از قطره های استریل چشمی بی ضرر که مخصوص التهاب و یا قرمزی چشمهاست داخل هر چشم یک قطره ریخته تا پرز یا جسم ریز خارجی که هنگام آرایش در چشم رفته را شستشو داده و قرمزی آن را پس از آرایش رفع کند.

 

رفع قرمزی چشم بعداز ریمل زدن

 

رفع قرمزی چشم بعداز ریمل زدن

برای حل مشکل خانم هایی که نسبت به ریمل دچار حساسیت و قرمزی چشم می شوند توصیه می شود در استفاده از ریمل محتاط بوده و تا حد امکان از ریمل هایی که دارای خرده مژه می باشند جلوگیری نمایند چرا که این خرده مژه علاوه بر این که مژه های شما را پرپشت نشان می دهد به زیر پلکتان چسبیده و قرمزی و التهاب را به دنبال دارندمخصوصا اگر ریمل مورد استفاده از جنس مرغوبی نباشند.