دسته: روانشناسی عمومیRSS
تاثیر بی نظیر موسیقی بر روح و روان
۱۳ آبان ۱۳۹۶
بدون دیدگاه

تاثیر بی نظیر موسیقی بر روح و روان

تاثیر بی نظیر موسیقی بر روح و روان در پورتال جامع فرانیاز فراتراز نیاز هر ایرانی تاثیر بی نظیر موسیقی بر روح و روان ,گوش دادن به موسیقی می‌تواند سرگرم کننده باشد، اما آیا ممکن است شما را سالم‌تر کند؟ موسیقی می‌تواند منبعی از لذت و خوشنودی باشد، اما تحقیقات نشان می‌دهد فواید روانشناسی دیگری…..

واقعیت های زندگی که برای موفقیت باید بدانید
۱۹ مهر ۱۳۹۶
بدون دیدگاه

واقعیت های زندگی که برای موفقیت باید بدانید

واقعیت های زندگی که برای موفقیت باید بدانید  در پورتال جامع فرانیاز فراتراز نیاز هر ایرانی واقعیت های زندگی که برای موفقیت باید بدانید ,در مسیر کارآفرینی همیشه محدودیت های بسیاری وجود دارد که اگر افراد با آن آشنا شوند، بعید است کسی به سمت آن گام بردارد. اما شناخت محدودیت ها تنها یک گام…..

چطور برای دخترتان پدری کنید؟
۱۰ مهر ۱۳۹۶
بدون دیدگاه

چطور برای دخترتان پدری کنید؟

چطور برای دخترتان پدری کنید؟ در پورتال جامع فرانیاز فراتراز نیازهر ایرانی چطور برای دخترتان پدری کنید؟ ,نقش پدران در شکل‌گیری شخصیت و اعتماد به نفس دختران چطور برای دخترتان پدری کنید؟ چطور برای دخترتان پدری کنید؟ فرانیاز : رابطه پدر با دخترش یک پیوند عاطفی متفاوت است. زنانی که فرصت آن را داشته‌اند که…..

درمان افسردگی
۱۴ مهر ۱۳۹۵
بدون دیدگاه

درمان افسردگی

درمان افسردگی در پورتال جامع فرانیاز فراترازنیاز هر ایرانی درمان افسردگی درمان افسردگی وقتی از افسردگی سخن به میان می آید، تصویری از یک نوع بیماری عاطفی ـ روانی تداعی می شود. افسردگی، یکی از بیماری های شایع عاطفی است که موجب عدم لذت بردن از زندگی می شود. در واقع، فرد افسرده، دچار یک…..

ویژگی های زن خوب از نظر مردان
۴ تیر ۱۳۹۵
بدون دیدگاه

ویژگی های زن خوب از نظر مردان

ویژگی های زن خوب از نظر مردان در پورتال جامع فرانیازفراتراز نیاز هر ایرانی ویژگی های زن خوب از نظر مردان زن خوب از نظر مردها،بهترین زن از نظر مردان،طبیعتا در ابتدای آشنایی، جذابیت ظاهری خانم ها چشم آقایان را می گیرد. اما بعد از گذشت مدتی، مرد ـ بخصوص اگر بخواهد جدی تر به…..

شخصیت شناسی افراد سلفی باز
۱ تیر ۱۳۹۵
بدون دیدگاه

شخصیت شناسی افراد سلفی باز

شخصیت شناسی افراد سلفی باز در پورتال جامع فرانیاز فراترازنیاز هر ایرانی شخصیت شناسی افراد سلفی باز عکس پروفایل نشانه شخصیت حتما این روزها بارها و بارها دیده‌اید که در جمع‌های مختلف سلفی‌گرفتن باب شده است. عکس‌های سلفی (تصاویری که توسط خود شخص از خودش گرفته می‌شود) سبکی از عکاسی است که امروزه به یک…..

روانشناسی عشق
۱۷ خرداد ۱۳۹۵
بدون دیدگاه

روانشناسی عشق

روانشناسی عشق  در پورتال جامع فرانیاز فراتراز نیاز هر ایرانی روانشناسی عشق اغلب دختر خانم ها در ارتباط برقرار کردن با آقایان دچار مشکل هستند وقتی خواستگاری برایشان می آید، پیش از آنکه شناخت کاملی از او پیدا کنند یا خیلی زود تصمیم می گیرند و در مورد آن شخص قضاوت عجولانه می کنند ،یا…..

روانشناسی رفتار با مردان
۱۶ خرداد ۱۳۹۵
بدون دیدگاه

روانشناسی رفتار با مردان

روانشناسی رفتار با مردان در پورتال جامع فرانیاز فراتراز نیاز هر ایرانی روانشناسی رفتار با مردان یکی از بخش های مهم روانشناسی به شمار میاید. در این بخش از سایت فرانیاز به روانشناسی رفتار با مردان میپردازیم همراه ما باشید. روانشناسی رفتار با مردان روانشناسی رفتار با مردان ۱- لطفا کمکم کن یکی از سخترین…..

روانشناسی مردان
۱۶ خرداد ۱۳۹۵
بدون دیدگاه

روانشناسی مردان

روانشناسی مردان در پورتال جامع فرانیاز فراتراز نیاز هر ایرانی روانشناسی مردان وقتی خانم ها با من صحبت می‌کنند معمولا اظهار می‌دارند که رفتار آقایان آنها را تا حدی گیج می‌کند و به درستی نمی توانند تشخیص دهند که مردها از آنها چه انتظاراتی دارند با ما همراه باشید در فرانیاز.. روانشناسی مردان روانشناسی مردان…..

روانشناسی عمومی
۱۶ خرداد ۱۳۹۵
بدون دیدگاه

روانشناسی عمومی

روانشناسی عمومی در پورتال جامع فرانیاز فراتراز نیاز هر ایرانی روانشناسی عمومی خیلی از دوستان سوال می کنند که چه تفاوتی بین گرایشهای روانشناسی بالینی و عمومی هست؟ بازار کار در روانشناسی عمومی چه طوره؟ خیلی فرق میکنه اگر من روانشناسی عمومی خونده باشم؟ در این پست قصد داریم به این سوال شایع پاسخ دهیم……