دسته: روانشناسی عمومیRSS
ویژگی های زن خوب از نظر مردان
۵ تیر ۱۳۹۵
یک دیدگاه

ویژگی های زن خوب از نظر مردان

ویژگی های زن خوب از نظر مردان در پورتال جامع فرانیاز ویژگی های زن خوب از نظر مردان زن خوب از نظر مردها،بهترین زن از نظر مردان،طبیعتا در ابتدای آشنایی، جذابیت ظاهری خانم ها چشم آقایان را می گیرد. اما بعد از گذشت مدتی، مرد ـ بخصوص اگر بخواهد جدی تر به شما فکر کند…..

شخصیت شناسی افراد سلفی باز
۲ تیر ۱۳۹۵
بدون دیدگاه

شخصیت شناسی افراد سلفی باز

شخصیت شناسی افراد سلفی باز در پورتال جامع فرانیاز فراترازنیاز شخصیت شناسی افراد سلفی باز شخصیت شناسی افراد سلفی باز حتما این روزها بارها و بارها دیده‌اید که در جمع‌های مختلف سلفی‌گرفتن باب شده است. عکس‌های سلفی (تصاویری که توسط خود شخص از خودش گرفته می‌شود) سبکی از عکاسی است که امروزه به یک اپیدمی…..

روانشناسی عشق
۱۸ خرداد ۱۳۹۵
بدون دیدگاه

روانشناسی عشق

روانشناسی عشق اغلب دختر خانم ها در ارتباط برقرار کردن با آقایان دچار مشکل هستند وقتی خواستگاری برایشان می آید، پیش از آنکه شناخت کاملی از او پیدا کنند یا خیلی زود تصمیم می گیرند و در مورد آن شخص قضاوت عجولانه می کنند،یا اینکه رفتارعجیب و غیر واقعی از خود نشان می دهند که…..

روانشناسی رفتار با مردان
۱۷ خرداد ۱۳۹۵
بدون دیدگاه

روانشناسی رفتار با مردان

روانشناسی رفتار با مردان یکی از بخش های مهم روانشناسی به شمار میاید.در این بخش از سایت فرانیاز به روانشناسی رفتار با مردان میپردازیم همراه ما باشید. روانشناسی رفتار با مردان روانشناسی رفتار با مردان ۱- لطفا کمکم کن یکی از سخترین کارها برای یک مرد این هستش که اعتراف کنه که همدردی احساسی نیاز…..

روانشناسی مردان
۱۷ خرداد ۱۳۹۵
بدون دیدگاه

روانشناسی مردان

روانشناسی مردان وقتی خانم ها با من صحبت می‌کنند معمولا اظهار می‌دارند که رفتار آقایان آنها را تا حدی گیج می‌کند و به درستی نمی توانند تشخیص دهند که مردها از آنها چه انتظاراتی دارند با ما همراه باشید در فرانیاز.. روانشناسی مردان روانشناسی مردان وقتی خانم ها با من صحبت می‌کنند معمولا اظهار می‌دارند…..