اشتباهات ارایش چشم

اشتباهات ارایشی چشم

 

اگر به عکس بالا نگاه کنید میبینید که اشتباهات ارایش چشم میتواند تا چه حد زیادی چهره شما را متغییر کند. در ارایش کردن یک سری نکات ریز وجود دارد که اگر نادیده گرفته شوند شما به نتیجه دلخواه خود نمیرسید. ارایش چشم هم به همین صورت است اگر نکات مورد نظر را نادیده بگیرید نه تنها به نتیجه خوبی دست پیدا نمیکنید بلکه باعث میشوید از زیبایی چهره تان کاسته شود. پس سعی کنید هنگام ارایش کردن حتما به نکاتی که در این پست توضیح داده شده دقت کنید تا از نتیجه ارایشتان راضی باشید.

در بیشتر مواقع خانمها بر این باورند که هر جه بیشتر ارایش کنند چهره زیباتری خواهند داشت در صورتی که این باور بسیار اشتباه است.  خیلی از چهره ها زمانی که رایش ملایمتری دارند بسیار زیباتر به نظر میرسند. هنگامی که فرد بیشتر از حد نیاز چهره اریش میکند دچار اشتباهات زیادی در ارایش خود میشود و این امر نتیجه معکوس در بر دارد. بهتر است دقت کنید و چهره خود را بشناسید تا بعد از ارایش چهره ای واقعا زیبا به دست اورید.

 

اشتباهات ارایش چشم

آرایش صورت نکته های ریزی دارد که اگر آنها را ندانید یک آرایش زشت و نامتناسب خواهید داشت. در اینجا چند ااشتباهات ارایش چشم را عنوان می کنیم که باعث زشت شدن آرایش صورت تان می شود. ما آرایش می کنیم تا زیباتر و جذاب تر از قبل به چشم آییم اما بلکه زیبایی طبیعی تان را نیز از بین می برد. بنابراین آرایش تان باید به گونه ای باشد که کسی متوجه آن نشود. در اینجا ۶ اشتباهی که خانم ها در آرایش خود انجام می دهند را به اشتراک گذاشته ایم.

 

اشتباهات ارایش چشم

اشتباهات ارایشی چشم

 

کرم پودر روشن تر از رنگ پوست در آرایش صورت

مصرف کرم پودر روشن تر از رنگ پوست، آرایش شما را غیر طبیعی نشان می دهد، گویی یک ماسک به صورت خود زده اید. بهترین رنگ کرم پودر رنگی مشابه با رنگ پوست تان است. برای امتحان می توانید اول مقداری از آن را به گونه های خود بزنید، اگر به پوست شما نشست، کل صورت تان را با آن بپوشانید.

 

ترکیب نکردن سایه چشم در آرایش چشم

یکی از اشتباهات ارایش چشم ان است که سایه چشم را تفکیکی میزنید. اگر برای سایه چشم خود از چند رنگ مختلف، به خصوص رنگ های دودی، استفاده می کنید، بهتر است آنها را به خوبی با هم ترکیب کنید طوری که مرز بین آنها نامشخص باشند. ترکیب نکردن سایه های رنگی، نه تنها چشم شما را جذاب تر از قبل نمی کند بلکه ظاهری نامرتب به آن می دهد.

 

خط لب تیره تر از رژ لب در آرایش لب

استفاده از خط لب تیره تر از رنگ لب هایتان نه تنها هیچ زیبایی ندارد بلکه سن شما را هم بیشتر از قبل نشان می دهد. پس یادتان باشد که خط لب شما هیچوقت نباید تیره تر از رنگ رژ لب هایتان باشد. اگر می خواهید لب هایتان طبیعی و در عین حال زیبا به چشم آید، خط لب تان را به خوبی با رژ لب تان ترکیب کنید.

 

حالت غیر طبیعی ابرو در آرایش صورت

حالت ابروهای شما می تواند بر تمام صورت تان تاثیر بگذارد. ابروهای بلند و کشیده چشم های شما را جذاب تر نشان می دهند، در حالی که ابروهای کوتاه، تاثیری بالعکس دارند. از طرف دیگر ابروهای خیلی پهن و تیره یا خیلی نازک و روشن نیز تمرکز را از چشم های شما بر می دارند و به سمت ابروهایتان می برند که چندان چنگی به دل نمی زند. پس کاری که شما باید بکنید این است که بگذارید ابروهایتان همان حالت طبیعی خود را داشته باشند.

 

فاصله انداختن میان خط چشم بالا و پایین در آرایش صورت

خط چشمی که برای بالا و پایین چشم هایتان می زنید باید تا حد ممکن نزدیک به هم باشند. اگر بین آنها فاصله افتد، حالت چشم هایتان را تغییر داده و جذابیت شان را از بین می برد.

 

مژه مصنوعی سنگین در آرایش چشم

استفاده از مژه های مصنوعی پر پشت و سنگین تنها چشم های شما را خواب آلود و خسته نشان می دهند. اگر می خواهید تمرکز را بر چشم هایتان بگذارید، حواستان باشد که مژه های مصنوعی که انتخاب می کنید، سبک باشند تا چشم هایتان را باز نگه دارند. در ضمن به خاطر داشته باشید هر با بعد از شستن صورت خود مژه مصنوعی هایتان ار براش کنید تا همیشه مرتب باشند و حداقل هر 15 روز یک بار انها را تمدید کنید تا موجب به هم ریخته نشان دادن چشمهایتان نباشند و هیچ گاه خودتان اقدام به کندن مژه مصنوعی نکنید و حتما به رایشگاه رفته تا با ریمور انها را بردارند زیرا اگر خودتان اقدام به کندن انها کنید مژه های خودتان نیز کنده شده و باعث بد به نظر رسیدن چشمهایتان میشود.

 

اشتباهات ارایش چشم

مژه مصنوعی سنگین در آرایش چشم