رفتن به محتوای اصلی

برجسته کردن لب با آرایش

برجسته کردن لب  به همراه اموزش تصویری

برجسته کردن لب با آرایش

 

برجسته کردن لب با آرایش

همیشه افرادی هستند که از ظاهر خود مخصوصا از اجزای صورت خود راضی نیستند و همیشه به دنبال راهی برای تغییر ظاهر خود هستند مثلا افرادی  هستند که لبهای باریک دارند , این افراد همیشه به دنبال حجیم کردن لب های خود هستند, یا با ارایش ویا با تزریق و یا هر راهکاری که فکر میکنند میتوانند انجام دهند ما در اینجا بهترین و کم هزینه ترین روش را به این افراد پیشنهاد میکنیم. یک خط لب نرم و روان میتواند در این امر کمک زیادی به ما بکند.

 

برجسته کردن لب با خط لب

 

روش های بزرگ کردن لب

در این قسمت از فرانیاز روش های بزرگ کردن لب به صورت طبیعی + آموزش بزرگ کردن لب را برای شما عزیزان قرار داده ایم. اگر علاقه مند به بزرگ کردن لب های خود می باشید و از روش های دردناک و هزینه ساز شیمیایی می ترسید، سعی کنید روش های خانگی و طبیعی را امتحان کرده و نتیجه را ببینید.

 

برجسته کردن لب با کرم

 

روش های بزرگ کردن لب به طور طبیعی

در این پست از سایت روش های بزرگ کردن لبها به طور طبیعی را به شما آموزش می دهیم : اولین روش، لایه برداری طبیعی لب ها می باشد زیرا با لایه  برداری لبها علاوه بر اینکه پوست مرده ی لبهایتان از بین می رود و جریان خون نیز در آن قسمت تحریک شده و بیشتر به لب ها می رسد و لبها را صورتی می کند باعث ایجاد یک تورم لایه برداری می شود و این تورم باعث بزرگ شدن لبها می شود ، شما می توانید مقداری شکر یا قند روی لبهایتان بمالید و سپس به کمک برس یک مسواک لبهایتان را برس بکشید. البته می توانید از شکر قهوه ای نیز برای  برجسته کردن لب استفاده کنید ولی بخاطر داشته  باشید که حتما بعد از لایه برداری و شستن لبهایتان مقداری نرم کننده یا مرطوب کننده ی طبیعی نیز به لبهایتان بمالید تا رطوبت خود را از دست ندهد برای این کار نیز می توانید از روغن نارگیل ، بادام یا زیتون نیز استفاده نمایید.

 

برجسته کردن لب با خط لب

 

بزرگ کردن لب به وسیله آرایش

به گزارش فرانیاز اگر دوست دارید هنگام آرایش برجستگی لبها بیشتر شده و برآمدگی آنها نیز بیشتر دیده شود بهتر است برای لبهای باریک حتما اول از یک مداد لبی که کمی پررنگتر از رژ است استفاده کرده و خط لبی دور لب اما زیر خط اصلی و البته مماس با آن بکشید و با انگشت رنگ مداد را بر روی کل لب پخش کنید و بعد رژلبتان را بزنید این کمی لب شما را از حد معمول پهن تر نشان می دهد.

.

برجسته کردن لب با خط لب

 

اما کاری که برای برجسته دیده شدن آن در پایان انجام می دهید اینست که با یک مداد سفید خطی کامل و تنها زیر لب و پایین خط لبتان می کشید . در مورد لبهای پهن و درشت لازم نیست که خط لب خارج از خط اصلی لب کشیده شود بلکه آن را در جای خود کشیده و رژ بزنید فقط برای برجسته شدن آن خط سفید را با مداد سفیدتان تنها در زیر لب و فقط وسط آن بکشید .

 

لازم به ذکر است تفاوت کشیدن خط سفید لبهای پهن با لبهای باریک در این است که در مورد لبهای باریک خط سفید کاملی در زیر لب پایین کشیده خواهد شد اما در مورد لبهای پهن تنها این خط سفید در وسط لب کشیده می شود و دو طرف آن به رنگ همان خط لب خواهد بود.

.

برجسته کردن لب با خط لب و رژ لب

 

برجسته کردن لب با تیره تر کردن گوشه های لب

اگر می خواهید به یک مهمانی ویژه بروید و ظاهر خود را چشم نوازتر نمایید انتخاب رنگ رژ لب بی تاثیر نیست . برای برجسته شدن رژلب هایی که شدت رنگ بالایی دارند انتخاب کنید و روش زیر را برای پرتر کردن لبتان بکار ببرید.

 

1. ابتدا خط لبی به رنگ رژ خود انتخاب کنید و دور تا دور لب هایتان را خط بکشید و به صورت طبیعی رژ بزنید.

2. سپس با یک مداد لب مشکی گوشه های لب تان را مشکی کنید.

3. با یک قلموی لب ، لبه های لبتان را با رژلب ترکیب کنید تا این خط محو شود و لب شما برجسته و پر به نظر برسد.

 

برجسته کردن لب

برجسته کردن لب با رژ لب

هماهنگ کردن اندازه لب و یا فرم دادن به آنها به وسیله آرایش

 

گریم کردن لبها

هنگامی که لب پایین نازک است، خط لب را پایینتر از خط معمولی لب میکشیم و آن را با رژ لب پر میکنیم. همچنین کمی وازلین یا برق لب به وسط لب پایین بمالید تا آن را برجسته تر جلوه دهد. وقتی لب بالا نازک است، خط لب بالا را بالاتر از خط معمولی لب میکشیم تا پهتر جلوه کند و با لب پایین تناسب داشته باشد.

 

هنگامی که لبهای پایین و بالا نازک هستند، اندازه لبها را در بالا و پایین با مداد لب زیاد میکنیم و داخل خط را با رژ لب پرمیکنیم که لبها پرتر به نظر آیند. برای لبهای پر و بزرگ نباید رژ لب خیلی روشن و جلب نظر کننده استفاده کرد. رژ لب مات برای این لبها بهتر از رژ لب براق است. دهان و لبهای کوچک را میتوان با کشیدن خطوط در اطراف دهان بزرگتر نشان داد. در فرم دهانی که گوشه های افتاده دارد میتوان خط لب را رو به بالا کشید و فرم دهان را اصلاح کرد.

 

برجسته کردن لب

 

لبهای نامساوی را نیز میتوان با کشیدن خطوط در جاهای لازم یکنواخت نمود. برای جلوگیری از مالیده شدن رژ لب بر روی دندانها میتوان از روش زیر استفاده کرد: انگشت اشاره خود را در دهانتان قرار دهید و لبهایتان را ببندید. سپس انگشت خود را بیرون بکشید. به این ترتیب رنگ اضافه رژلب از داخل لبهایتان پاک شده و از مالیده شدن آن به دندانهایتان جلوگیری میکند.

 

برجسته کردن لب

برجسته کردن لب با مداد سفید

 

آرایش لبها

آرایش لبها میتواند به جذابیت و زیبایی صورت اضافه و یا آن را کم کند. نزدن رژ لب بهتر از زدن آن به طور نامرتب یا با رنگهای نامناسب است. با رژ لب میتوان فرم لبها را زیباتر و اصلاح نمود و با سایر اعضای صورت متناسب ساخت. قبل از زدن رژ لب بایدلبها کاملا تمیر باشند. فوندیشن یا پورد معمولا روی لبها هم زده میشود. یادآوری میشود که رژ لب نباید از لبی به لب دیگر زده شود. باید کاملا اختصاصی باشد و در صورت استفاده دو نفر یا بیشتر میتوانید برای پاک کردن آن از گوش پاک کن استفاده کنید.

 

برای انتخاب رنگ رژ لب میتوان آن را کنار لب قرار داد و هماهنگی رنگ را با صورت پیدا نمود.برای زدن رژ لب، لبها را در آرامش کامل به حالت کشیده و جدا از هم (به حالت لبخند) نگه میداریم.

 

با استفاده از مداد مخصوص خط لب، اول لب بالا را میکشیم که از گوشه لب شروع و به طرف وسط ادامه می یابد سپس لب پایین را میکشیم. رنگ مداد لب را  کمی تیره تر از رنگ خود رژ انتخاب کنید.

 

بعد از تعیین رنگ مناسب، رژ لب را ابتدا به لب بالا و سپس به لب پایین میزنیم. توجه داشته یاشید که با آرایش ترمیمی درست میتوان فرم لبها را به صورت  دلخواه نشان داد.

 

برجسته کردن لب با قلمو

 

یک نظر برای این نوشته موجود است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا