بسته

۵ توصیه برای سفید کردن دندان در دو دقیقه

سفید کردن دندانها در دو دقیقه یکی از موثرترین روش ها برای زیباتر شدن صورت و لبخند است.

سفید کردن دندانها
 

حتما برای شما هم اتفاق افتاده که شخصی رو ببینید و به نظرتون اون شخص خیلی زیباباشد ولی همینکه لبخند میزند شما از فکر خودتون پشیمون بشید!! به نظر بیشتر افراد دندان یکی از مشخصه های زیبایی صورت محسوب میشود پس حفظ و نگهداری دندان بسیار مهم است راههای زیادی برای سفید کردن دندان وجود دارد مثل مراجعه به دندان پزشک و سفید کردن دندان با مواد شیمیایی یا لیزر و.. ولی در اینجا ما چند راهکار ساده برای سفید کردن دندان ها به شما اموزش میدهیم , با انجام این چند راهکار ساده شما خیلی زود به اون چیزی که میخواهید میرسید و از شر داندانهای زرد برای همیشه خلاص میشوید.

 

تاثیر سفید کردن دندانها بر لبخند

 

تاثیر دندان در زیبایی

سفید کردن دندانها نیز یکی از موثرترین روش های زیباتر شدن است و به راحتی می توان این کار  را در منزل انجام داد. وقتی که از دندان های سفید برخوردار باشیم، رغبت بیشتری برای خندیدن داریم.  دندان های زرد می توانند اعتماد به نفس فرد را کاهش داده و اولین نشانه های پیری باشند. با استفاده  از توصیه های زیر می توانید دندان هایی سفید تر و زیباتر داشته باشید.

 

سفید کردن دندانها

 

فواید مسواک

 مسواک زدن بعد از صرف هر وعده غذایی و هر بار آشامیدن نوشیدنی هایی مانند چایی و قهوه، از زردشدن دندان ها جلوگیری می کند.  بیشتر غذاهایی که استفاده می کنیم آنچنان رنگ دندان هایمان را زرد نمی کنند. ولی اگر شما علاقه به خوردن قهوه و یا کشیدن سیگار دارید،می توانید پس از مدتی به طور واضح از تغییر رنگ دندان هایتان مطلع شوید. اگر اینطور بود، هر سه ماه یک بار نزد دنداپزشک رفته تا جرم گیری لازم برای دندان هایتان صورت گیرد.

.

کاربرد خمیردندان در خانه

مسواک زدن برای سفید کردن دندانها

 

تاثیر جوش شیرین بر سفید کردن دندانها

از ترکیب جوش شیرین با محلول پراکسید هیدروژن برای سفید کردن دندان هایتان استفاده کنید به گزارش آکاایران: از مخلوط این دو نوع ماده استفاده کنید تا به طور طبیعی از شر لکه های روی دندان خلاص شوید. مقداری محلول پراکسید هیدروژن را با همان مقدار مساوی از جوش شیرین مخلوط کنید و آن قدر هم بزنید تا سفت شده و شبیه به رب شود. از مواد به دست آمده به عنوان خمیردندان استفاده کنید و مسواک بزنید.

.

سفید کردن دندانها در دو دقیقه

 

سرکه سیب برای سفید کردن دندانها

سرکه سیب یک عامل طبیعی سفید کننده دندان است. سرکه سیب عامل سفید کننده دندان و از بین برنده انواع لکه ها، انواع باکتری ها در دهان و لثه شما می باشد. از غرغره کردن سرکه سیب در صبح  استفاده کنید و پس از آن دندان های خود را مسواک کنید تا نتیجه  دلخواهتان را بدست آورید.

.

سفید کردن دندانها

 

روغن نارگیل، موثر برای سفید کردن دندانها

برخی از افراد شاهد سفیدی دندان های خود توسط روغن نارگیل بعد از هر بار مسواک زدن شده اند. شما هم می توانید با استفاده از غرغره کردن یک قاشق مرباخوری روغن نارگیل به مدت ۲۰ دقیقه یا مخلوط کردن مقداری از آن با خمیردندان خود، شاهد تاثیر آن باشید. راه دیگر این است که مقداری روغن نارگیل را به یک پارچه نخی تمیز آغشته کرده و روی دندان هایتان مالش دهید.

.

سفید کردن دندانها در دو دقیقه

 

استفاده از توت فرنگی برای سفید کردن دندانها

تا به حال به این فکر کرده اید که بازیگران و اشخاص معروف چگونه پس از گذشت ۴۰ یا ۵۰ سال سن، دندان هایی درخشان دارند؟ آن ها از یک روش ساده و خوشمزه برای سفیدی دندان هایشان استفاده می کنند. ۴ یا ۵ عدد توت فرنگی را باهم مخلوط کرده و روی دندان های خود مالش می دهند. یکی از این افراد مشهور “کاترین زتا جونز” می باشد که کاملا از این روش راضی است و آن را به همه توصیه می کند.

 

سفید کردن دندانها در دو دقیقه

 

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *