آرایش چشم به صورت مرحله ایی

آرایش چشم به صورت مرحله ایی


نحوه صحیح آرایش چشم به صورت مرحله ایی به همراه راهنمای آرایش چشم و تصاویر آن

ارایش چشم به صورت مرحله ایی

 

آرایش چشم سخت ترین مرحله از آرایش صورت است و البته بیشترین تاثیر را هم در زیبایی چهره میگذارد, خانم ها معمولا آرایش چشم شان را به آرایشگر میسپارند و معتقدند که این کار از آن ها بر نمی آید. این مطلب برای خانم هایی است که در آرایش چشم مبتدی هستند در ادامه مرحله به مرحله آرایش چشم و ابرو را به شما آموزش میدهیم.

 

جدیدترین و جذاب ترین مدل های آرایش چشم به صورت مرحله ایی مخصوص مهمانی های خاص هستید , مدل های آرایش چشم 2019 را در ادامه مشاهده کنید.

نحوه‌ی آرایش چشم‌ها و خط چشم تابستانی

 

 

آرایش چشم

بعضی چشم ها به سمت بالا رفته و بعضی دیگر حالتی افتاده و متمایل به پایین دارن که برای هریک سبک و روش آرایشی خاصی وجود دارد که در این بخش مشاهده خواهید کرد.

 

روش صحیح کشیدن خط چشم برای انواع چشم‌ها

 

تاثیر آرایش چشم بر چهره

اگر آرایش چشم مناسب باشد تاثیر زیادی در تغییر چهره خواهد داشت، برای آرایش درست چشم نیز باید مراحل مختلفی را انجام داد تا آرایش خوبی از آب در بیاید،در این بخش از سایت فرانیاز برای شما جدیدترین مدل های آرایش چشم، خط چشم را برای شما عزیزان آماده کرده ایم، با ما همراه باشید.

 

 

آشنایی با ترفندهای آرایش چشم های ریز

 تصاویر آرایش چشم به صورت مرحله ایی

ارایش چشم به صورت مرحله ایی

 

آرایش چشم بر اساس چهره

آرایش چشم باید مناسب با حالت چشم و صورت باشد تا در نهایت به ارایش دلخواه خود برسید یعنی برای آرایش کردن چشم باید تمام جوانب صورت را در نظر بگیرید درکنار رعایت حالت چشم برای آرایش پشت چشم باید آن را طبق تصویر به ۳ بخش تقسیم کنید که قسمت پایینی را تیره , قسمت میانی را رنگی با تیرگی متوسط و قسمت بالایی را با رنگی روشن آرایش می کنیم. تصاویر زیر ایده های زیبایی برای آرایش چشم به صورت مرحله به مرحله در اختیار شما قرار می دهد.

 

ارایش چشم به صورت مرحله ایی

 

ارایش چشم به صورت مرحله ایی

 
ارایش چشم به صورت مرحله ایی

 

آرایش چشم با تصویر به صورت مرحله ایی

ابتدا صورت تان با کرم پودر هم رنگ پوستتان بپوشانید.پشت پلک تان را با برس مخصوص، سایه نقره ای مات یا طوسی کم رنگ بزنید. بر روی استخوان بالای چشم سایه دودی ملایم بزنید و با قلموی باریک آن را پر رنگ تر کنید. با یک برس تمیز رنگ دودی-قهوه ای را پخش و محو کنید و آن را تا گوشه بیرونی چشم تان ادامه دهید. از همین رنگ برای زیر پلک پایین تان هم استفاده کنید. سپس پشت پلک و زیر چشم را یک خط چشم باریک و دنباله دار بکشید.

 

انواع آرایش چشم

 

در صورت تمایل از مژه مصنوعی ( نه به صورت کامل ) استفاده کنید. برای چسباندن مژه مصنوعی باید از انتهای بیرونی چشم به سمت داخل کار را شروع کرده و بعد از فیکس شدن روی آن دوباره خط چشم بکشید. در انتها از یک ریمل فرم دهنده مژه استفاده کنید.

 

ارایش چشم به صورت مرحله ایی

 

نکات مهم در مورد آرایش چشم به صورت مرحله ایی

استفاده از سایه های مات و تیره موجب کم جلوه شدن چشمها میگردد و این رمانی تشدید میگردد که رنگ صورت سفید یا روشن باشد اگر میخواهید که چشمهایی درشت و زیبا داشته باشید سعی کنید که در آرایشتان از سایه های کمرنگ استفاده نمایید .

 

آرایش چشم فانتزی

 

استفاده از سایه بعد از خط چشم موجب ایجاد یک حالت خواب آلودگی و کم نما شدن چشمها میگردد . از خط چشم در آخر کارتان برای ایجاد بهترین حالت استفاده نمایید. با استفاده ازیک ریمل مناسب سعی نمایید که مژه ها را پرپشت و فردار نمایید . برای این کار میتوانید از انواع ریمل های پرپشت و بلند کننده مژه استفاده نمایید.

 

آرایش چشم روی دست

 

هیچگاه از خط چشم در داخل مژه ها و پلکهای پایینی استفاده نکنید , این کار موجب کوچکتر به نظر آمدن چشمها میگردد. قبل از فر دادن مژه‌های خود، ابزار مخصوص آن را برای چند ثانیه با سشوار گرم کنید. همین گرمای اندک، فر مژه را برای مدت طولانی‌تری حفظ می‌کند. سایه چشم تیره می‌تواند نقش خط چشم را هم بازی کند. فرچه‌ای تخت را مرطوب کرده و در سایه چشم تیره فرو ببرید.

 

آرایش چشم تیره

 

سپس آن را روی خط مژه بکشید و به فاصله موجود بین مژه‌ها دقت کنید. بعد، همین رنگ را بالای خط مژه نیز به کار ببرید. اگر چشم های نسبتا درشتی دارید با استفاده از یک مداد مشکی داخل پلک پایین را مشکی کنید با این کار چشم های گیرا تری خواهید داشت.

 

آرایش چشم به صورت مرحله ایی با سایه طلایی

 

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *