دسته: تکنولوژیRSS
کاخن
۲۹ فروردین ۱۳۹۷
بدون دیدگاه

کاخن

کاخن نوازی در پورتال جامع فرانیاز فراتراز نیاز هر ایرانی کاخن -این ساز در ابتدا کولی های اسپانیایی همراه با رقص و اواز در کنار گیتار و جعبه های میوه ایجاد صدا و ساز کردند . که در امروز خود به تنهایی به نوعی از الات موسیقی و ساز تبدیل شده است . کاخن کاخون…..

کاخون  ارزان قیمت ۱۷۰ هزار /ارزان ترین کاخن محصول ایرانی
۲۹ فروردین ۱۳۹۷
بدون دیدگاه

کاخون ارزان قیمت ۱۷۰ هزار /ارزان ترین کاخن محصول ایرانی

کاخون ارزان فقط در پورتال جامع فرانیاز فراتراز نیاز کاخون ارزان این ساز خای کوبه ایی با دوام محصول کاملا ایرانی هستند. با توجه به قیمت بالای کاخون یا کاخن موجود در بازار این صنف فعال شده و کاخون هایی در حد و مناسب آموزش در اختیار شما هنر جویان قرار می دهد. این کاخون…..

قوطی روغن موتور
۲۷ فروردین ۱۳۹۷
بدون دیدگاه

قوطی روغن موتور

قوطی روغن موتور در پورتال جامع فرانیاز فراتراز نیاز هر ایرانی قوطی روغن موتور , وظایف اصلی روغن موتور ؛ روان سازی قسمتهای متحرک موتور ، به حداقل رساندن اصطحکاک و فرسایش ، کمک به کاهش حرارت و به خود گرفتن کثافات ، ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق می باشد . پس…..

قوطی سم و انواع ان
۲۷ فروردین ۱۳۹۷
بدون دیدگاه

قوطی سم و انواع ان

قوطی سم و انواع ان در پورتال جامع فرانیاز فراتراز نیاز هر ایرانی قوطی سم و انواع ان  , قوطی های سم دارای انواعی هستند که برای خرید یا ساخت انها نیاز به دقت ویژه ای دارند.   که ما در مطلب زیر انواع انها و بهترین انهارا با توجه به کیفیت برای شما عزیزان…..

ابداع دستبند بدبو
۹ بهمن ۱۳۹۶
بدون دیدگاه

ابداع دستبند بدبو

ابداع دستبند بدبو در پورتال جامع فرانیاز فراتراز نیاز هر ایرانی ابداع دستبند بدبو  , یک شرکت هلندی یک دستبند هوشمند تولید کرده که در صورت وقوع مزاحمت خیابانی از سوی افراد ناباب بوی بسیار بدی از خود متصاعد میکند .و مزاحمان را فراری میدهد . ابداع دستبند بدبو انچه می خوانید به اخبار این…..

تکنولوژی بلاک چین چیست؟
۱ بهمن ۱۳۹۶
بدون دیدگاه

تکنولوژی بلاک چین چیست؟

تکنولوژی بلاک چین چیست؟ در پورتال جامع فرانیاز فراتراز نیاز هر ایرانی تکنولوژی بلاک چین چیست؟ ,انسان جانشین خدا  بروی زمین است و خدا خالق انسان و معلم انسان است .علم و اراده انسان مبنای اصلی خطاب خدا به انسان است . با فرصت شناسی علمی بهترین اراده ها را داشته باشیم . که هدف…..

مزایا و معایب سیگارهای الکترونیکی
۱۱ آذر ۱۳۹۶
بدون دیدگاه

مزایا و معایب سیگارهای الکترونیکی

مزایا و معایب سیگارهای الکترونیکی در پورتال جامع فرانیاز فراتراز نیاز هر ایرنی مزایا و معایب سیگارهای الکترونیکی ,با وجودی‌که رسانه‌ها دائم درباره مضرات سیگار کشیدن برای سلامتی حرف می‌زنند اما انگار کسی محل سگ به آن‌ها نمی‌گذارد. لابد انقدر فکر و خیال در سر مردم زیاد است که پیش خودشان فکر می‌کنند اگر این…..

گوگل اولین لباس هوشمند جهان را تولید میکند
۲۱ آبان ۱۳۹۶
بدون دیدگاه

گوگل اولین لباس هوشمند جهان را تولید میکند

گوگل اولین لباس هوشمند جهان را تولید میکند در پورتال جامع فرانیاز فراتراز نیاز هر ایرانی گوگل اولین لباس هوشمند جهان را تولید میکند ,گوگل با همکاری شرکت لیوایز اولین لباس هوشمند جهان را پاییز امسال روانه بازار کرد . گوگل اولین لباس هوشمند جهان را تولید میکند گوگل اولین لباس هوشمند جهان را تولید…..

چگونه از ریپورت اینستاگرام خارج شویم؟
۵ مهر ۱۳۹۶
بدون دیدگاه

چگونه از ریپورت اینستاگرام خارج شویم؟

چگونه از ریپورت اینستاگرام خارج شویم؟ در پورتال جامع فرانیاز فراتراز نیاز هر ایرانی چگونه از ریپورت اینستاگرام خارج شویم؟ چگونه از ریپورت اینستاگرام خارج شویم؟ رفع مشکل ریپورت اینستاگرام   معمولاً در شبکه‌های اجتماعی قوانینی وجود دارد که کاربران باید این قوانین را رعایت کنند. اینستاگرام نیز از این قاعده مستثنی نیست و قوانین…..

قفل گوشی را با قلب‌تان باز کنید
۵ مهر ۱۳۹۶
بدون دیدگاه

قفل گوشی را با قلب‌تان باز کنید

قفل گوشی را با قلب‌تان باز کنید در پورتال جامع فرانیاز فراتر از نیاز هر ایرانی قفل گوشی را با قلب‌تان باز کنید قفل گوشی را با قلب‌تان باز کنید یک تیم در دانشگاه بوفالو در حال حاضر یک ابزار جدید بیومتریک را توسعه داده‌اند که ابعاد قلب کاربر را اندازه گیری کرده و از…..