دسته: لباس و کیف و کفشRSS
اصول ست کردن رنگ های خنثی و جین
۲۴ بهمن ۱۳۹۶
بدون دیدگاه

اصول ست کردن رنگ های خنثی و جین

اصول ست کردن رنگ های خنثی و جین در پورتال جامع فرانیاز فراتراز نیاز هر ایرانی اصول ست کردن رنگ های خنثی و جین  , در این مقاله از دنیای مد فرانیاز لباس های زمستانی مورد نیاز شمارا که در این فصل قطعا به کارتان خواهد امد معرفی کرده ایم .با ما همراه باشید ……

اصول کلی استفاده از رنگ بنفش
۱۷ بهمن ۱۳۹۶
بدون دیدگاه

اصول کلی استفاده از رنگ بنفش

اصول کلی استفاده از رنگ بنفش در پورتال جامع فرانیاز فراتراز نیاز هر ایرانی اصول کلی استفاده از رنگ بنفش ,این رنگ نمادی از ممکن ها و الهام بخش رسیدن به دنیایی ورای جهان امروز ماست . امید اینکه رنگ بنفش امسال تنها پوشش زمینیان را تحت تاثیر قرار ندهد و با تفکر در این…..

اصول خوش پوشی بارنگ کهکشان
۱۴ بهمن ۱۳۹۶
بدون دیدگاه

اصول خوش پوشی بارنگ کهکشان

اصول خوش پوشی بارنگ کهکشان در پورتال جامع فرانیاز فراتراز نیاز هر ایرانی اصول خوش پوشی بارنگ کهکشان  ,اغــلـب افــراد در انــتــخـاب لـبـاسـی کـه مـنـاسـب جـثــه آنـها بوده و همچـنـیـن چـگـونـگی سـت کـردن آنـهـا دچـار سردرگمی هستند. در زیـر بـه اصـول کـلـی انتـخاب و هماهنگ کردن لباسها با یکدیگر به شما معرفی میکنیم . با…..

لاکچری با خز های رنگین
۱۱ بهمن ۱۳۹۶
بدون دیدگاه

لاکچری با خز های رنگین

لاکچری با خز های رنگین در پورتال جامع فرانیاز فراتراز نیاز هر ایرانی خز ,(خز) به طور کلی به پوست مودار حیوانات گفته می شود. در لباس های زنانه و مردانه به خصوص برای لباس های زمستانی کاربرد زیادی دارد . خز طبیعی مستقیما ازپوست حیوانات به دست می اید و خز مصنوعی از الیاف…..

مدل لباس مردانه برای افراد چاق
۹ بهمن ۱۳۹۶
بدون دیدگاه

مدل لباس مردانه برای افراد چاق

مدل لباس مردانه برای افراد چاق در پورتال جامع فرانیاز فراتراز نیاز هر ایرانی مدل لباس مردانه برای افراد چاق ,آیا شما هم دوست دارید ظاهری بهتر داشته باشید؟ آیا دوست دارید در لباس‌های خود برازنده‌تر به نظر برسید؟ با استفاده از نکات و راهکارهای زیر، اقایان کوتاه قد می‌توانند خود را بلند قدتر و…..

مدل عینک آفتابی زنانه ۲۰۱۷
۲۷ دی ۱۳۹۶
بدون دیدگاه

مدل عینک آفتابی زنانه ۲۰۱۷

مدل عینک آفتابی زنانه ۲۰۱۷ در پورتال جامع فرانیاز فراتر از نیاز هر ایرانی مدل عینک آفتابی زنانه ۲۰۱۷  ,جدیدترین مدل عینک آفتابی زنانه ۲۰۱۷  و  شیک ترین مدل عینک آفتابی زنانه ۲۰۱۷ – ۹۶ انواع مجموعه مدل عینک آفتابی شیک و جدید پیشنهاد مدل عینک های جدید و شیک برای سال ۲۰۱۷ و ۹۶ می باشد. همراه با…..

پیشنهادهای پوشش در زمستان
۱۷ دی ۱۳۹۶
بدون دیدگاه

پیشنهادهای پوشش در زمستان

پیشنهادهای پوشش در زمستان در پورتال جامع فرانیاز فراتراز نیاز هر ایرانی پیشنهادهای پوشش در زمستان ,زمستان چهارمین فصل سال و بسیار سرد است در زمستان روزها کوتاه و شبهای طولانی دارد و این ویژگی بارز ان است که باعث خاطره سازی زیر برفو باران در شبهای طولانی و سرد زمستان که باعث نزدیک شدن…..

دانستنی هایی درباره مدهای سال ۲۰۱۸
۹ دی ۱۳۹۶
بدون دیدگاه

دانستنی هایی درباره مدهای سال ۲۰۱۸

دانستنی هایی درباره مدهای سال ۲۰۱۸ در پورتال جامع فرانیاز فراتراز نیاز هر ایرانی دانستنی هایی درباره مدهای سال ۲۰۱۸ ,همانطور که در مقاله قبلی از دنیای مد فرانیاز از رنگ سال تعیین شده توسط شرکت پنتون درسال ۲۰۱۸  اطلاعات و توضیحاتی دادیم در این مقاله می خواهیم از مدل های لباس و مد جدید…..

مدل پالتو جدید ۲۰۱۷
۳ دی ۱۳۹۶
بدون دیدگاه

مدل پالتو جدید ۲۰۱۷

مدل پالتو جدید ۲۰۱۷ در پورتال جامع فرانیاز فرااتراز نیاز هر ایرانی مدل پالتو جدید ۲۰۱۷ , با شروع فصل زمستان هوا رو به سردی و برفو باران میرود و ما نیازمند پالتو های شیک چه برای بیرون چه برای مجلس های شلوغ و چه برای رفتن به محل کار هستیم . در اینجا ما…..

مدل لباس کودک  ویژه شب یلدا
۳۰ آذر ۱۳۹۶
بدون دیدگاه

مدل لباس کودک ویژه شب یلدا

مدل لباس کودک ویژه شب یلدا در پورتال جامع فرانیاز فراتراز نیاز هر ایرانی مدل لباس کودک ویژه شب یلدا ,عکس های لباس شب یلدا برای کودکان و زیبا ترین مدل لباس کودکانه برای شب یلدا ، مدلهای شیک لباس شب چله برای کودک , جدیدترین مدل لباس برای کودکان که میتوانید برای شیک شدن…..