دسته: پزشکیRSS
کبد چرب
۲۸ دی ۱۳۹۵
بدون دیدگاه

کبد چرب

کبد چرب در پورتال جامع فرانیاز فراتر از نیاز هر ایرانی امروزه به علت اتخاذ برنامه غذایی ناسالم، کبد چرب شایع شده است کبد چرب قبل از درمان کبد چرب، علت را بشناسید   چه کسانی کبد چرب می گیرند؟ کسانی که دیابت و بیماری قند نوع یک یا دو دارند اما بدنشان انسولین را…..

بیماری زونا+معرفی
۲۳ دی ۱۳۹۵
بدون دیدگاه

بیماری زونا+معرفی

بیماری زونا+معرفی در پورتال جامع فرانیاز فراتر از نیاز هر ایرانی بیماری زونا به آبله مرغان بالغین شهرت دارد بیماری زونا+معرفی یکی دیگر از بیماریهای ویروسی که بسیار مسری و خطرناک است بیماری زونا می باشد ، به این بیماری هریس زوستر نیز می گویند، زونا به دلیل دوباره فعال شدن باکتری های آبله مرغان…..

بیماری پارکینسون+معرفی
۲۳ دی ۱۳۹۵
بدون دیدگاه

بیماری پارکینسون+معرفی

بیماری پارکینسون+معرفی در پورتال جامع فرانیاز فراتر از نیاز هر ایرانی بیماری پارکینسون (Parkinson’s Disease یا PD) برای اولین بار توسط دانشمند بریتانیایی دکترجیمز پارکینسون (James Parkinson) در سال ۱۸۱۷ میلادی توصیف شد بیماری پارکینسون+معرفی نام این بیماری را “فلج‌لرزان” است که امروزه آن را تحت عنوان بیماری پارکینسون می‌شناسند. بیماری پارکینسون یک بیماری دستگاه عصبی…..

بیماری ایدز+معرفی کامل
۲۲ دی ۱۳۹۵
بدون دیدگاه

بیماری ایدز+معرفی کامل

بیماری ایدز+معرفی کامل در پورتال جامع فرانیاز فراتر از نیاز هر ایرانی ایدز (به انگلیسی: AIDS) یا نشانگان اکتسابی کمبود ایمنی (به انگلیسی: Acquired immune deficiency syndrome)، نوعی بیماری است که در دستگاه ایمنی و توسط ویروس نقص ایمنی (HIV) ایجاد می‌شود بیماری ایدز+معرفی کامل به طور کلی مراحل مبتلا شدن به بیماری خطرناک ایدز…..

بیماری لوپوس
۲۱ دی ۱۳۹۵
بدون دیدگاه

بیماری لوپوس

بیماری لوپوس در پورتال جامع فرانیاز فراتر از نیاز هر ایرانی بیماری لوپوس یا Systemic lupus erythematosus  SLE یک بیماری روماتیسمی مزمن است که موجب بروز التهاب در بافت های مختلفی از بدن میشود بیماری لوپوس بیماری لوپوس (Lupus) چیست؟   بیماری لوپوس یکی از انواع بیماری خود ایمنی است و زمانی رخ می دهد…..

دیابت چیست
۲۱ دی ۱۳۹۵
بدون دیدگاه

دیابت چیست

دیابت چیست در پورتال جامع فرانیاز فراتر از نیاز هر ایرانی دیابت بر اثر قطع تولید انسولین و یا عدم کارکرد مناسب آن در بدن به وجود می آید. دیابت چیست دیابت چیست   دیابت یک اختلال در سوخت و ساز(متابولیسم) بدن است در حالت طبیعی، غذا در معده تبدیل به گلوکز یا قند خون می شود……

۱۹ دی ۱۳۹۵
بدون دیدگاه

بیماری اوتیسم

بیماری اوتیسم در پورتال جامع فرانیاز فراتر از نیاز هر ایرانی بیماری اوتیسم  یا درخودماندگی نوعی اختلال رشدی (از نوع روابط اجتماعی) است که با رفتارهای ارتباطی، کلامی غیرطبیعی مشخص می‌شود بیماری اوتیسم بیماری اوتیسم چیست: اوتیسم، یک اختلال رشد است که در سه سال اول زندگی ظاهر می گردد. این بیماری با تاثیر بر…..

بیماری ام اس
۱۵ دی ۱۳۹۵
بدون دیدگاه

بیماری ام اس

بیماری ام اس در پورتال جامع فرانیاز فراتر از نیاز هر ایرانی بهتر است بدانید بیماری ام اس (Multiple sclerosis) یک بیماری ناتوان‌کننده است بیماری ام اس:     بیماری ام اس چیست؟   این بیماری مختص اعصاب مرکزی بوده ( مغز و نخاع ) و ایجاد لکه های سفید یا پلاکهای متعددی در مغز…..

درمان سیاتیک
۱۲ آبان ۱۳۹۵
بدون دیدگاه

درمان سیاتیک

درمان سیاتیک در پورتال جامع فرانیاز فراترازنیاز هر ایرانی درمان درد سیاتیک کمر و پا چیست؟ دردها و اسپاسم‌های عصب سیاتیک از جمله رایج‌ترین دردهای شایع در جوامع امروزی است. امروزه کمتر کسی را می‌توان یافت که تجربه یک بار گرفتگی عصب سیاتیک را در زندگی ‌تجربه نکرده باشد.   دردها و اسپاسم‌های عصب سیاتیک…..

راهی برای ترمیم مینای دندان
۸ آبان ۱۳۹۵
بدون دیدگاه

راهی برای ترمیم مینای دندان

راهی برای ترمیم مینای دندان در پورتال جامع فرانیاز فراترازنیاز   مینای دندان چیست؟ ترمیم و تقویت آن مینای دندان سخت ترین ماده معدنی موجود در بدن انسان است. این ماده سطح خارجی هر دندان را پوشش داده و بخشی است که بیشتر از همه در دهان دیده می شود. این قسمت دندان از مواد…..