دسته: پزشکیRSS
توصیه هایی برای درمان یبوست
۲۴ آبان ۱۳۹۶
بدون دیدگاه

توصیه هایی برای درمان یبوست

توصیه هایی برای درمان یبوست در پورتال جامع فرانیاز فراتراز نیاز هر ایرانی توصیه هایی برای درمان یبوست ,ممکن است برای غلبه بر یبوست به مصرف یک ملین تحریک کننده نیاز داشته باشید، که هرچه بیشتر حرکات عضلات روده را تحریک می کند. توصیه هایی برای درمان یبوست توصیه هایی برای درمان یبوست درمان ساده…..

دانستنیهایی درباره سرطان پوست
۱۳ آبان ۱۳۹۶
بدون دیدگاه

دانستنیهایی درباره سرطان پوست

دانستنیهایی درباره سرطان پوست در پورتال جامع فرانیاز فراتراز نیاز هر ایرانی دانستنیهایی درباره سرطان پوست ,سرطان پوست می‌تواند خطرناک باشد، اگر به سرعت تشخیص داده نشده و درمان نشود. با دانستن چندین نکته درباره‌ی این بیماری ترس مبتلا شدن به آن را کاهش دهید. دانستنیهایی درباره سرطان پوست دانستنیهایی درباره سرطان پوست انواع سرطان…..

انچه باید از جراحی سینه بدانید!
۲۶ مهر ۱۳۹۶
بدون دیدگاه

انچه باید از جراحی سینه بدانید!

انچه باید از جراحی سینه بدانید! در پورتال جامع فرانیاز فراتراز نیاز هر ایرانی انچه باید از جراحی سینه بدانید! ,روش‌های نوین جراحی، ناجی زنانی است که سینه‌های سنگین و آویزان، اعتماد به نفسشان را پایین آورده و دردهای گردن و شانه را به جانشان انداخته است. انچه باید از جراحی سینه بدانید! انچه باید…..

بیماری آسم در زنان باردار
۱۳ مهر ۱۳۹۶
بدون دیدگاه

بیماری آسم در زنان باردار

بیماری آسم در زنان باردار در پورتال جامع فرانیاز فراتراز نیاز هر ایرانی  بیماری آسم در زنان باردار  ,مراقبت از خانم ها در زمان بارداری به دلیل حساسیت و فشار روحی و روانی زن بسیار مورد اهمیت است، یکی از بیماری هایی که ممکن است خانم ها قبل یا حین بارداری به آن دچار شوند…..

ویتامین درمانی!
۱۳ مهر ۱۳۹۶
بدون دیدگاه

ویتامین درمانی!

ویتامین درمانی! در پورتال جامع فرانیاز فراتراز نیاز هر ایرانی ویتامین درمانی! ,طی تحقیقاتی مشخص شد میزان اسید فولیک در خون افراد مبتلا به آلزایمر پائین است و در تحقیق دیگری مشاهده شد مصرف کم سبزیجات سبز رنگ موجب افت اسید فولیک خون و بروز لخته های خونی در مویرگ های مغز و آسیب به…..

مناسب‌ترین زمان برای بارداری
۱۰ مهر ۱۳۹۶
بدون دیدگاه

مناسب‌ترین زمان برای بارداری

مناسب‌ترین زمان برای بارداری در پورتال جامع فرانیاز فراتراز نیاز هر ایرانی مناسب‌ترین زمان برای بارداری ,داشتن یک دوره بارداری خوب و کم ریسک ، به عوامل مختلفی بستگی دارد ، یکی از مهم ترین این عوامل زمان مناسب برای اقدام برای بارداری است. اینکه عمل لقاح در چه فاصله ی زمانی پس از عادت…..

چاقی باشیوه ی دکترکرمانی
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
بدون دیدگاه

چاقی باشیوه ی دکترکرمانی

چاقی باشیوه ی دکترکرمانی در پورتال جامع فرانیاز فراتراز نیاز هر ایرانی چاقی باشیوه ی دکترکرمانی چاقی باشیوه ی دکترکرمانی اگر می خواهید چاق تر و در عین حال خوش تیپ و سرحال باشید مطالعه ی این مطلب را از دست ندهید. لاغری بیش از حد می تواند در نتیجه ی عوارض عمل جراحی و…..

درمان لاغری صورت
۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
بدون دیدگاه

درمان لاغری صورت

درمان لاغری صورت در پورتال جامع فرانیاز فراتراز نیاز هر ایرانی درمان لاغری صورت درمان لاغری صورت  چرا صورت ما لاغر می شود آیا فکر می‌کنید کاری هست که شما بتوانید برای جلوگیری از لاغر شدن صورت انجام دهید؟ بله و خیر! لاغر شدن صورت ما تا حد زیادی اجتناب‌ناپذیر است و همه ما با…..

کبد چرب
۲۸ دی ۱۳۹۵
بدون دیدگاه

کبد چرب

کبد چرب در پورتال جامع فرانیاز فراتر از نیاز هر ایرانی امروزه به علت اتخاذ برنامه غذایی ناسالم، کبد چرب شایع شده است کبد چرب قبل از درمان کبد چرب، علت را بشناسید   چه کسانی کبد چرب می گیرند؟ کسانی که دیابت و بیماری قند نوع یک یا دو دارند اما بدنشان انسولین را…..

بیماری زونا+معرفی
۲۳ دی ۱۳۹۵
بدون دیدگاه

بیماری زونا+معرفی

بیماری زونا+معرفی در پورتال جامع فرانیاز فراتر از نیاز هر ایرانی بیماری زونا به آبله مرغان بالغین شهرت دارد بیماری زونا+معرفی یکی دیگر از بیماریهای ویروسی که بسیار مسری و خطرناک است بیماری زونا می باشد ، به این بیماری هریس زوستر نیز می گویند، زونا به دلیل دوباره فعال شدن باکتری های آبله مرغان…..