ما که هستیم

 

نشانی وب‌سایت ما: https://faraniyaz.com.

 

کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم و چرا

 

دیدگاه‌ها

 

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم ’s آدرس IP و رجیستر عامل کاربر مرورگر برای کمک به تشخیص هرزنامه.

 

یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (همچنین هش نامیده می‌شود) ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود تا ببینید آیا از آن استفاده می‌کنید. سیاست حفظ حریم خصوصی خدمات Gravatar در اینجا در دسترس است: https://automattic.com/privacy/. پس از تأیید نظر شما، تصویر نمایه شما در متن نظر شما قابل مشاهده است.

 

رسانه

 

اگر تصاویر را به وبسایت آپلود کنید، نباید آپلود تصاویر با داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) شامل شود. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

 

فرم‌های تماس

کوکی‌ها

 

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ترک کنید. این کوکی‌ها یک سال طول خواهد کشید.

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما انتخاب کنید ” به یاد داشته باشید من Me”، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. بعد از یک روز منقضی می‌شود.

 

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

 

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدئوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد. مطالب جاسازی شده از وب سایت‌های دیگر رفتار دقیقا همان طوری که بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است.

این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، ردیابی سوم شخص اضافه را جاسازی کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده است اگر حساب کاربری داشته و به آن وبسایت وارد شده باشید.

 

تجزیه و تحلیل

اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم

 

در وب سایت فرانیاز هیچ اطلاعاتی از کاربران و مقاله ها و نظراتشون با هیچ سازمان و وب سایتی به اشتراک گذاشته نخواهد شد.

 

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

 

اگر یک نظر را ترک کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم به جای برگزاری آنها در یک خط مؤثر، به طور خودکار هر نظر پیگیری را تصدیق و تأیید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند (اگر وجود داشته باشند)، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

 

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

 

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظرها را ترک کرده اید، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل صادر شده از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم، از جمله هر گونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده اید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه داریم پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

 

داده‌های شما را به کجا ارسال می‌کنیم

 

دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص جفنگ خودکار بررسی شوند.

 

اطلاعات تماس شما

 

شما میتوانید از منو وب سایت گزینه تماس با ما را انتخاب کنید و با ما در تماس باشید

 

اطلاعات اضافی

 

چگونه از اطلاعات شما حفاظت می‌کنیم

 

در حال حاضر فرانیاز به سیستم Sll برخوردار می باشد و حالت رمز نگاری شده دارد  . تمام اطلاعات وب سایت داخل سرور سایت نگهداری می شود .

 

چه رویه‌های نقض اطلاعات در حال حاضر وجود دارد

 

هیچ کدام از اطلاعات به دلیل پیشرفت علم و بروز رسانی های اینده صد درصد درست نیست . هیچ مقاله ایی توسط فرانیاز تایید و یا  رد نمی شود.

 

چه چیز جدیدی از داده‌ها دریافت می‌کنیم

 

ما از داده های داخل فرانیاز دریافت میکنیم نیاز کاربران خودمون و توسط این داده ها وب سایت رو ارتقا میدهیم و مطالب که نداریم رو به سایت اضافه میکنیم.

 

تصمیم گیری خودکار و / یا پروفایل ما با داده‌های کاربر انجام می‌شود

 

خیر تصمیم گیری های اصلا به صورت خودکار انجام نمی شود . و هر کاربری نظر خاص خودش را دارد و به هر نحوی خوب یا بد به بهینه تر شدن مجله فرانیاز کمک خواهد کرد.

 

الزامات افشای قانونی صنعت

 

لزومی برای افشا قوانین داخلی سایت نیست . و به دلایل خاص تمام قوانین سایت را نمیتواند افشا کرد.

 

افزونه بهینه سازی عکس ها در فرانیاز smush

توجه: Smush با کاربران نهایی در وب سایت شما ارتباط برقرار نمی کند. تنها گزینه ورودی Smush برای عضویت در خبرنامه فقط برای مدیر سایت است. اگر می خواهید در خط مشی رازداری خود به کاربران خود از این موضوع اطلاع دهید ، می توانید از اطلاعات زیر استفاده کنید.

 

Smush تصاویر را به سرورهای WPMU DEV ارسال می کند تا آنها را برای استفاده در وب بهینه کند. این شامل انتقال داده های EXIF است. داده های EXIF یا مانند گذشته از بین می روند یا باز می گردند. در سرورهای WPMU DEV ذخیره نمی شود.

 

Smush از شبکه تحویل محتوا Stackpath (CDN) استفاده می کند. Stackpath ممکن است اطلاعات ورود به سیستم بازدید کنندگان سایت ، از جمله IP ، UA ، مراجعه کننده ، موقعیت مکانی و ISP اطلاعات بازدید کنندگان سایت را به مدت 7 روز ذخیره کند. پرونده ها و تصاویر ارائه شده توسط CDN ممکن است در کشورهایی غیر از خود شما ذخیره و ارائه شوند. سیاست حفظ حریم خصوصی Stackpath را می توان در اینجا یافت.

 

ما اطلاعاتی را درباره بازدیدکنندگان سایت‌هایی که از خدمات ضدهرزنامه اکیسمت ما استفاده می‌کنند، جمع آوری می کنیم. اطلاعات جمع آوری شده ما بستگی به نحوه تنظیم کاربر اکیسمت برای سایت دارد، اما معمولاً آدرس IP، نام کاربری، ارجاع دهنده و آدرس سایت (همراه با سایر اطلاعاتی که به طور مستقیم توسط دیدگاه گذار ارائه می شود مانند نام، نام کاربری، آدرس ایمیل و دیدگاهش) را شامل می شود.