زرینچه در تمرین مظلومی در استقلال حضور یافت

دسته: ورزشی
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۳۱ فروردین ۱۳۹۵

مظلومی زرینچه را نشاخت

مظلومی، جواد زرینچه را نشناخت!

 

به گزارش سایت رسمی روزنامه خبرورزشی؛ جواد زرینچه از حوالی ساعت ۱۱:۳۰ دیروز به زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی آمد و مشغول تماشای تمرین استقلال شد.

 

زرینچه موهای خود را کوتاه کرده و به دلیل عینکی هم که زده بود، به راحتی قابل شناسایی نبود و پرویز مظلومی هم متوجه حضور او نشد و تمرین را مدیریت می‌کرد.

 

بعد از گذشت دقایقی، به اطلاع مظلومی رساندند که زرینچه در گوشه‌ای دیگر از زمین حضور دارد و سرمربی استقلال هم بلافاصله سمت او رفت.

 

مظلومی به زرینچه خوشامد گفت و از حضور او در تمرین تشکر کرد. طرفین برای دقایقی هم با یکدیگر خوش و بش کردند که این مسئله، تبدیل به سوژه‌ای برای خبرنگاران و عکاسان شد.

جواد زرینچه را نشناخت!

به گزارش سایت رسمی روزنامه خبرورزشی؛ جواد زرینچه از حوالی ساعت ۱۱:۳۰ دیروز به زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی آمد و مشغول تماشای تمرین شد. زرینچه موهای خود را کوتاه کرده و به دلیل عینکی هم که زده بود، به راحتی قابل شناسایی نبود و پرویز مظلومی هم متوجه حضور او نشد و تمرین را مدیریت می‌کرد. بعد از گذشت دقایقی، به اطلاع مظلومی رساندند که زرینچه در گوشه‌ای دیگر از زمین حضور دارد و سرمربی استقلال هم بلافاصله سمت او رفت. مظلومی به زرینچه خوشامد گفت و از حضور او در تمرین تشکر کرد. طرفین برای دقایقی هم با یکدیگر خوش و بش کردند که این مسئله، تبدیل به سوژه‌ای برای خبرنگاران و عکاسان شد. جواد زرینچه از حوالی ساعت ۱۱:۳۰ دیروز به زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی آمد و مشغول تماشای تمرین شد. با این که  جواد زرینچه از حوالی ساعت ۱۱:۳۰ دیروز به زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی آمد و مشغول تماشای تمرین شد. با این که  جواد زرینچه از حوالی ساعت ۱۱:۳۰ دیروز به زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی آمد و مشغول تماشای تمرین شد. با این که  جواد زرینچه از حوالی ساعت ۱۱:۳۰ دیروز به زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی آمد و مشغول تماشای تمرین شد. با این که جواد زرینچه از حوالی ساعت ۱۱:۳۰ دیروز به زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی آمد و مشغول تماشای تمرین شد. با این که

 

بازدید: ۹۹


نوشته شده توسط:علی اکبر بیوک خان - 1270 مطلب
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
برچسب ها: