فوتبال ایران در ۲۰۱۶ پاک بوده است

دسته: ورزشی
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵

فوتبال ایران در ۲۰۱۶ پاک بوده است با اینکه فوتبال ایران در سال ۲۰۱۴ رکوردار دوپینگ در فوتبال جهان بوده اما در فصل جاری همه نمونه های ارسال شده به آزمایشگاه کلن آلمان منفی بوده است.

فوتبال ایران در ۲۰۱۶ پاک بوده است

با اینکه فوتبال ایران در سال ۲۰۱۴ رکوردار دوپینگ در فوتبال جهان بوده اما در فصل جاری همه نمونه های ارسال شده به آزمایشگاه کلن آلمان منفی بوده است.


فوتبال ایران در ۲۰۱۶ پاک بوده است

به گزارش “ورزش سه”، سخنگوی نادو در ایران می گوید: در فصل جاری و از ۱۳۴ تست دوپینگی که از فوتبالی ها گرفته شده هیچ نمونه ای با پاسخ مثبت همراه نبوده است. البته پاسخ ۳۴ تست هنوز مانده است. ۴۰ در صد این تست ها در لیگ برتر، به همین اندازه در لیگ یک و مابقی هم در فوتسال مردان و بانوان، فوتبال ساحلی و لیگ ۲  از بازیکنان گرفته شده است.
با این اوصاف باید گفت فعلا فوتبال ایران در سال ۲۰۱۶ پاک بوده است.

منبع : ورزش سه

پورتال جامع فرانیاز
به گزارش "ورزش سه"، سخنگوی نادو در ایران می گوید: در فصل جاری و از ۱۳۴ تست دوپینگی که از فوتبالی ها گرفته شده هیچ نمونه ای با پاسخ مثبت همراه نبوده است. البته پاسخ ۳۴ تست هنوز مانده است. ۴۰ در صد این تست ها در لیگ برتر، به همین اندازه در لیگ یک و مابقی هم در فوتسال مردان و بانوان، فوتبال ساحلی و لیگ ۲  از بازیکنان گرفته شده است. با این اوصاف باید گفت فعلا فوتبال ایران در سال ۲۰۱۶ پاک بوده است.به گزارش "ورزش سه"، سخنگوی نادو در ایران می گوید: در فصل جاری و از ۱۳۴ تست دوپینگی که از فوتبالی ها گرفته شده هیچ نمونه ای با پاسخ مثبت همراه نبوده است. البته پاسخ ۳۴ تست هنوز مانده است. ۴۰ در صد این تست ها در لیگ برتر، به همین اندازه در لیگ یک و مابقی هم در فوتسال مردان و بانوان، فوتبال ساحلی و لیگ ۲  از بازیکنان گرفته شده است. با این اوصاف باید گفت فعلا فوتبال ایران در سال ۲۰۱۶ پاک بوده است.

بازدید: ۴۶


نوشته شده توسط:علی اکبر بیوک خان - 1270 مطلب
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
برچسب ها: