دسته: مشاوره خانوادهRSS
مشاوره روانشناختی
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵
بدون دیدگاه

مشاوره روانشناختی

مشاوره روانشناختی:معنای لغوی مشاوره روانشناختی، مشاوره روانشناختی همکاری کردن و رأی و نظر تخصصی دیگران را برای انجام دادن کاری خواستن است             مشاوره روانشناختی اقدامی حمایتی بر پایهٔ علوم روان‌شناسی در حمایت از فردی است که آسیب دیده یا در معرض آسیب قرار دارد.مشاوره روانشناختی  کاری تخصصی است. برخی…..

روانشناسی جذب
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵
بدون دیدگاه

روانشناسی جذب

 روانشناسی جذب جنس مخالف و شاه کلیدهایی که باید در زندگی به کار ببرید. روانشناسی جذب روان‌شناسان اجتماعی چند دلیل قابل‌ قبول و منطقی در این‌باره ارائه داده‌اند.     روانشناسی جذب همانگونه که میان دو جنس از نظر ساختمان بدنی تفاوت وجود دارد، از لحاظ ویژگی های روانی نیز تفاوتهایی بین زن و مرد…..

آیا آدمهای اطرافمان را کنترل میکنیم؟
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵
بدون دیدگاه

آیا آدمهای اطرافمان را کنترل میکنیم؟

کنترل کردن رفتار اطرافیانمان خوب یا بد؟ آیا آدمهای اطرافمان را کنترل میکنیم؟     بسیاری از افراد گمان می کنند با کنترل زندگی اطرافیانشان می توانند کنترل بیشتری بر زندگی خودشان نیز داشته باشند. هر چند که بسیاری اوقات این تلاش، نتیجه معکوس می دهد و نه تنها اضطراب فرد را کم نمی کند،…..

روانشناسی و اهمیت مطالعه آن در فرانیاز
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵
بدون دیدگاه

روانشناسی و اهمیت مطالعه آن در فرانیاز

روانشناسی اهمیت مطالعه آن در فرانیاز روانشناسی  علم روانشناسی مهم است زیرا: روانشناسی امروزه در اکثر رشته های تحصیلی، روان شناسی به عنوان یکی دروس اصلی به شمار می رود. چرا که انسان هر کجا که برود با انسان های دیگر سرو کار خواهد داشت پس باید آن ها و مهم تر این که خود را بشناسد…..

روانشناسی چیست؟
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵
بدون دیدگاه

روانشناسی چیست؟

روانشناسی چیست؟ روانشناسی چیست؟ روانشاسی را مطالعه ی علمی رفتار و فرآیند های ذهنی تعریف می کنند. روان شناسی را مطالعه ی علمی رفتار و فرآیند های ذهنی تعریف می کنند.  روانشناسی چیست؟ روان شناسی را مطالعه ی علمی رفتار و فرآیند های ذهنی تعریف می کنند. روانشناسی چیست؟اشکی که کودک در غیاب مادر خود می…..